Katsetusi ehk mõned uued mütsid

Püsimatu olen. Tahaks koguaeg midagi uut ja teistmoodi. Olen viimasel ajal käinud usinasti raamatukogus ning tirinud sealt koju terve hunniku käsitööraamatuid. Katsetan uusi heegeldamisnippe ja otsin ideid. Vahepeal oli viimastega küll kitsas, aga nüüd pean hakkama neid mõttevälgatusi vist kirja panema, sest niisama äkki nagu nad pähe tulevad, nii nad ka kaovad.

Olen ka lõngapoodides vaadanud ringi vähe avarama pilguga kui seni ja katsetan laste kevad-suve mütse teha teistsuguste lõngadega kui eelmisel aastal. Mäletatavasti olid siis mu lemmikmaterjalideks Katia Bombay ja Capri lõngad.

Poisi kaabu. Lõngaks on nimetu puuvillane, mis on küllalt jäme ja selle tõttu hoiab müts väga hästi vormi.

Müts Novita Puro Batikust. Suhtun väga kahtlevalt igast akrüülidesse ning kasutan neid väga harva, kuid see akrüül polegi nagu akrüül. Väga pehme ja siidine. Ja ilusad värviüleminekud.

Müts Novita Miami lõngast, samuti akrüülisegu. Minumeelest on nn poistemustreid leida väga vähe, aga see on üks sellistest.

See on minu viimase aja lemmikmüts! Roheline lõng on Novita uudislõng Freesia. 100 % puuvill, passib kokku heegelnõelaga 3,5. Sellel mütsil katsetasin teise värviga nuppude heegeldamist (maasikad) ja ristirästi sambaid.

Katsetused jätkuvad, niiet püsige lainel:)

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Siin on käidud

  • 54 275 korda
%d bloggers like this: