“Rong, see sõitis….” müts

Just nii ristis selle rongimütsi Hanna. Tegu on minu esimese rongimütsiga, millega oli pärist kõvasti pusimist. Detailid on kõik heegeldatud ükshaaval ja katse-eksituse meetodil. Kuna Valga linnast polnud võimalik leida ümmargusi (!) nööpe, siis jäi see rong mitmeks nädalaks rattaid ootama. Lõpuks läksin hoopis teist teed – ostsin kaltsukast puht nööpide pärast ühed väiksed tunkepüksid ja nii sai rong ka lõpuks rattad alla. Et siis väikene taaskasutuse kniff ka asjal juures.

Müts on kõrvaklappidega, kuid paelteta. Minumeelest teevad paelad mütsid natuke titalikuks, aga see on juba väheke suurema poisi müts, nii 3-4-aastasele. Mu oma 3-aastased lapsed kannavad juba mõnda aega kevad-sügis hooajal paelteta mütse, mis on ka lapsele palju mugavam – müts siuhti pähe ja minema. Ei pea ootama, et keegi paelu seoks või ise hirmkaua sadat umbsõlme peale pusima. Selle mütsi kõrvaklapid on nii suured, et külm tuul peaks kõrvadest saama eemale hoitud ka ilma klappe alt kinni sidumata.

 

Ja saadaval on ka selline automüts.

Kui soovid sarnast mütsi (või mõnd teistsugust), võta minuga aadressil kristinatraks@gmail.com  julgelt ühendust ja anna oma soovidest teada.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Siin on käidud

  • 54 309 korda
%d bloggers like this: